switch uri ieftine

Switch uri

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>>
promo
-40%
84lei
139 lei

Switch TP Link TL-SG105 5 porturi Gigabit

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3/802.3u/ 802.3ab/ 802.3x CSMA/CD
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 5-Port 10/100/1000Mbps
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators System Power
    Link, Speed and activity indicators per port built into each RJ-45 port
  • Montabile in rack: Nu
-30%
208lei
299 lei

Switch Cisco 8-Port Gigabit SG110D-08

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.1p
    IEEE 802.3
    IEEE 802.3ab
    IEEE 802.3az
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3x
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: Porturi LAN: 8 x RJ-45
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators Da
  • Montabile in rack: Nu
-37%
37lei
59 lei

Switch TP Link TL-SF1005D 5 porturi Fast Ethernet

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, CSMA/CD, TCP/IP
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 5 x 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators Power, Link/Act (1, 2, 3, 4, 5)
  • Montabile in rack: Nu
lichidare
-5%
519lei
549 lei

Switch Planet GSD-908HP 8-Port Gigabit POE

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.3
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3ab
    IEEE 802.3x
    IEEE 802.3af
    IEEE 802.3at
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 8-port 10/100/1000T 802.3at Power over Ethernet + 1-port 10/100/1000T Desktop Switch
  • PoE Cu PoE
  • LED Indicators Da
  • Montabile in rack: Nu
promo
-20%
399lei
499 lei

Swittch TP Link TL-SL2218 16 porturi Fast Ethernet 2 porturi Gigabit 2 SFP

  • Porturi: 16
  • Standarde:
    IEEE 802.1p
  • Management Cu Management
  • Conectivitate:
    2 x Combo Gigabit SFP Slots
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): 5.4Mpps
  • Montabile in rack: Da
  • Securitate:
    Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
promo
-20%
399lei
499 lei

Switch TP Link TL-SG1016de 16 porturi Gigabit Montabil in Rack

  • Porturi: 16
  • Standarde: IEEE 802.3
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3ab
    IEEE 802.3x
    IEEE 802.1q
    IEEE 802.1p
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
    AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX
  • PoE Fara PoE
  • Montabile in rack: Da
resigilat
-55lei
799lei
854 lei

Switch Moxa EDS-305 5 PORT 10/100M Resigilat

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3x for Flow Control
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 5x 10/100BaseT(X) Ports
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): n/a (EDS-305), 512 kbit (EDS-308/309), 1.25 Mbit (EDS-316)
promo
-18%
89lei
109 lei

Switch Tenda SG108 8 Port-uri Gigabit

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.3/u/x/ab
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 8* 10/100/1000Mbps auto-negotiation RJ45 ports, auto MDI/MDIX
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators 1*power LED
promo
-25%
59lei
79 lei

Switch Tenda SG105 5 Port-uri Gigabit

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3/u/x/ab
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 5* 10/100/1000Mbps auto-negotiation RJ45 ports, auto MDI/MDIX
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators 1*power LED
-30%
125lei
179 lei

Switch TP Link TL-SG108 8 porturi Gigabit

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.3/802.3u/ 802.3ab/ 802.3x
    CSMA/CD
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 8 x 10/100/1000Mbps Ports
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators System Power
    Link, Speed and activity indicators per port built into each RJ-45 port
  • Montabile in rack: Nu
-25%
127lei
169 lei

Switch D-Link DGS-108 8 porturi Gigabit

  • Porturi: 8
  • Standarde:
    IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE)
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): RAM Buffer 128 KB
  • LED Indicators
    Per device: Power
  • Montabile in rack: Nu
promo
-19%
649lei
799 lei

Switch TP Link TL-SG3216 16 porturi Gigabit 2 porturi SFP

  • Porturi: 16
  • Standarde: IEEE 802.3i
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3ab
    IEEE802.3z
    IEEE 802.3ad
    IEEE 802.3x
    IEEE 802.1d
    IEEE 802.1s
    IEEE 802.1w
    IEEE 802.1q
    IEEE 802.1x
    IEEE 802.1p
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
    100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
    100BASE-FX:MMF,SMF
    1000BASE-X: MMF, SMF
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): 512KB
  • Montabile in rack: Nu
  • Securitate: IP-MAC-Port-VID Binding
    IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
    DoS Defence
    Dynamic ARP inspection (DAI)
    SSH v1/v2
    SSL v2/v3/TLSv1
    Port Security
    Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
promo
-37%
69lei
109 lei

Switch TP Link TL-SG1005D 5 Porturi Gigabit

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x CSMA/CD, TCP/IP
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 5 Porturi RJ45 10/100/1000Mbps
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators Power, Link/Act (100M, 1000M)
  • Montabile in rack: Nu
-27%
130lei
179 lei

Switch Cisco SF110D-08 8-port Fast Ethernet

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.1p
    IEEE 802.3
    IEEE 802.3az
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3x
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 8 x 10/100 Mbit/s
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators Da
  • Montabile in rack: Nu
-130lei
734lei
864 lei

Switch TP Link TL-SG3424 24 porturi Gigabit 4 porturi SFP

  • Porturi: 24
  • Standarde: IEEE 802.3i
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3ab
    IEEE802.3z
    IEEE 802.3ad
    IEEE 802.3x
    IEEE 802.1d
    IEEE 802.1s
    IEEE 802.1w
    IEEE 802.1q
    IEEE 802.1x
    IEEE 802.1p
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
    100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
    100BASE-FX:MMF,SMF
    1000BASE-X: MMF, SMF
  • PoE Fara PoE
  • Montabile in rack: Da
  • Securitate: IP-MAC-Port-VID Binding
    IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
    DoS Defence
    Dynamic ARP inspection (DAI)
    SSH v1/v2
    SSL v2/v3/TLSv1
    Port Security
    Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Vezi aici
Resigilate
Switch uri
Vezi aici
Lichidari de stoc
Switch uri
-9%
644lei
709 lei

Switch D-Link 24 porturi Gigabit DGS-1210-24

  • Porturi: 24
  • Standarde: IEEE 802.3
    IEEE 802.3ab
    IEEE 802.3x
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3z
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 4 x Combo SFP
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): 512KB per device
  • Montabile in rack: Da
989lei

Switch Dell Networking X1018 SWM 16 x 1Gb 2 x 1GbSFP

  • Porturi: 18
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 16 x port
  • PoE Fara PoE
  • Montabile in rack: Da
1214lei

Switch Dell Networking X1026 SWM 24 x 1Gb 2 x 1GbSFP

  • Porturi: 26
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 2 x SFP
  • Buffer (MB): 1 MB
  • Montabile in rack: Da
4234lei

Switch Ubiquiti Edge 48 Port Gigabit 24V

  • Porturi: 48
  • PoE Cu PoE
  • Montabile in rack: Da
271lei

Switch Tp-Link Gigabit TL-SG108PE 8-Port Gigabit Easy Smart Switch cu 4-Port PoE

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 8x RJ-45
  • PoE Cu PoE
  • Buffer (MB): 1.5 MB
  • LED Indicators System/PWR, Link/Activity
1099lei

Switch Netgear ProSafe Plus 16-Port 8xPOE Gigabit 85W JGS516PE

  • Porturi: 16
  • Standarde: ToS - Type of service
    IEEE 802.1p - Priority
    IEEE 802.3af - Power over Ethernet
    IEEE 802.1Q-in-Q - VLAN Tag
    IEEE 802.3x - Flow Control
    PoE - Power over Ethernet
  • Buffer (MB): 6 MB
-8%
394lei
427 lei

Switch ZyXEL GS1200-8HP Web Managed PoE Gigabit 8 Porturi

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.3u 100BASE-TX Ethernet
    IEEE 802.3ab 1000BASE-T Ethernet
    IEEE 802.3az EEE support
    IEEE 802.3x flow control
    IEEE 802.3z 1000BASE-X
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 1000BASE-T - 4
    1000BASE-T PoE - 4
  • PoE Cu PoE
  • Buffer (MB): 192 KB
  • LED Indicators Power
    Per port
    PoE power status
-6%
317lei
339 lei

Switch ZyXEL GS1200-5HP Web Managed PoE Gigabit 5 Porturi

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3u 100BASE-TX Ethernet
    IEEE 802.3ab 1000BASE-T Ethernet
    IEEE 802.3az EEE support
    IEEE 802.3x flow control
    IEEE 802.3z 1000BASE-X
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 1000BASE-T - 4
    1000BASE-T PoE - 4
  • PoE Cu PoE
  • Buffer (MB): 128 KB
  • LED Indicators Power
    Per port
    PoE power status
809lei

Switch Ubiquiti ToughSwitch PoE PRO 8-port Gigabit 24V 48V PoE Support

  • Porturi: 8
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: USB Port 2.0 Type A (Reserved for Future Use)
    1 x 10/100 Ethernet Port
    8 x 10/100/1000 Ethernet Ports
  • PoE Cu PoE
  • LED Indicators Power/Link/Activity
    PoE, Speed/Link/Activity
  • Montabile in rack: Da
398lei

Switch Ubiquiti ToughSwitch 5 Port Gigabit 24V POE Pasiv

  • Porturi: 5
  • Conectivitate: 1 x 10/100 Ethernet Port
    5 x 10/100/1000 Ethernet Ports
  • PoE Cu PoE
  • LED Indicators Power/Link
    PoE, Speed/Link/Activity
427lei

Switch Ubiquiti TOUGHSwitch PoE 5-port Gigabit 24V Passive PoE Support

  • Porturi: 5
  • Conectivitate: 2.0 Type A (Reserved for Future Use)
  • PoE Cu PoE
  • LED Indicators Power /Link/Activity
    PoE, Speed/Link/Activity
  • Montabile in rack: Da
61lei

Switch Planet FSD-803 8-Port Fast Ethernet Metal Case

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.3
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3x
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators One for Power
    One for Link / Act per port
  • Montabile in rack: Nu
144lei

Switch Planet GSD-803 8-Port Gigabit Metal Case

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.3
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3ab
    IEEE 802.3x
    IEEE 802.3af
    IEEE 802.3at
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 8 x 10/100/1000 Mbit/s
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators LED indicators for system Power, per port speed, Link / Act
  • Montabile in rack: Nu
49lei

Switch Planet FSD-503 5-Port Fast Ethernet Metal Case

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3x
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 5 x 10/100 Mbit/s
  • PoE Fara PoE
  • Montabile in rack: Nu
109lei

Switch Planet GSD-503 5-Port Gigabit Metal Case

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3ab
    IEEE 802.3x
    IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 5 x 10/100/1000 Mbit/s
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators One for Power
    Two for 1000 & Link / Act per port
  • Montabile in rack: Nu
274lei

Switch Planet GSD-1603 16-Port Gigabit Metal Case

  • Porturi: 16
  • Standarde: IEEE 802.3
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3ab
    IEEE 802.3x
    IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 16 x 10/100/1000 Mbit/s
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators One for Power
    one for Link/Act per port
  • Montabile in rack: Nu
1534lei

Switch TP Link T2600G-52TS JetStream 48-Port Gigabit L2 Managed

  • Porturi: 48
  • Standarde: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 48 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
    (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
    4 1000Mbps SFP Slots
    1 RJ45 Console Port
    1 Micro-USB Console Port
  • Securitate: IP-MAC-Port-VID Binding
    AAA*
    802.1x and Radius Authentication
    DoS Defend
    Dynamic ARP inspection (DAI)
    SSH v1/v2
    SSL v3/TLSv1
    Port Security
    Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
629lei

Switch Cisco 24-Port Gigabit SG110-24

  • Porturi: 24
  • Standarde: IEEE 802.1p,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3az,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): Jumbo Frame 9216 bytes
  • LED Indicators System/PWR, link/activity, 100M,*PoE, *mMax PoE, cable diagnostics, loop detection, gigabit,* mini-GBIC* *if present
  • Montabile in rack: Da
  • Securitate: Loop protection
1909lei

Switch D-Link DGS-1100-26MP 24-port Gigabit Ethernet

  • Porturi: 24
  • Standarde: IEEE 802.3 compliant
    IEEE 802.3u compliant
    IEEE 802.3ab compliance
    IEEE 802.3af / 802.3at (excluding DGS-1100-08P)
    IEEE 802.3x Flow Control supports Full-Duplex mode Support manual/auto MDI/MDIX configuration
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 24 x 10/100/1000 Mbps (Ports 1 to 24 are PoE enabled)
    2 x Combo 1000 Mbps
  • PoE Cu PoE
  • Buffer (MB): 1.5
  • LED Indicators Da
  • Montabile in rack: Da
  • Securitate: D-Link Safeguard
    Traffic Segmentation
    Broadcast/Multicast/Unknown Unicast Storm Control
    DoS Attack Prevention
    SSL
1174lei

Switch D-Link DGS-1100-10MP 10-port Gigabit Ethernet

  • Porturi: 10
  • Standarde: IEEE 802.3 compliant
    IEEE 802.3u compliant
    IEEE 802.3ab compliance
    IEEE 802.3af / 802.3at (excluding DGS-1100-08P)
    IEEE 802.3x Flow Control supports Full-Duplex mode Support manual/auto MDI/MDIX configuration
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 8 x 10/100/1000 Mbps (Ports 1 to 8 are PoE enabled)
    2 x SFP 1000 Mbps
  • PoE Cu PoE
  • Buffer (MB): 1.5
  • LED Indicators Da
  • Montabile in rack: Da
  • Securitate: D-Link Safeguard
    Traffic Segmentation
    Broadcast/Multicast/Unknown Unicast Storm Control
    DoS Attack Prevention
    SSL
3489lei

Switch HP 1920 24-port Gigabit Ethernet PoE+ 180W

  • Porturi: 24
  • Standarde: IEEE 802.3 Type 10BASE-T
    IEEE 802.3u Type 100BASE-TX
    IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T
    IEEE 802.3af PoE
    IEEE 802.3at
    IEEE 802.3u Type 100BASE-FX
    IEEE 802.3z Type 1000BASE-X
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 24 x 10/100/1000 Mbit/s
    4 x SFP 1000 Mbps ports
  • PoE Cu PoE
  • LED Indicators Da
  • Montabile in rack: Da
  • Securitate: UL 60950
    IEC 60950-1
    EN 60950-1
    CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1-03
1479lei

Switch HP 1920 8-port Gigabit Ethernet PoE+ 180W

  • Porturi: 8
  • Standarde: EEE 802.3 Type 10BASE-T
    IEEE 802.3u Type 100BASE-TX
    IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T
    IEEE 802.3af PoE
    IEEE 802.3at
    IEEE 802.3u Type 100BASE-FX
    IEEE 802.3z Type 1000BASE-X
  • Conectivitate: 8 x 10/100/1000 Mbit/s
    2 x SFP 1000 Mbps ports
  • LED Indicators Da
  • Montabile in rack: Da
  • Securitate: UL 60950
    IEC 60950-1
    EN 60950-1
    CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1-03
4069lei

Switch ZyXEL GS2210-48HP 48-port Gigabit Ethernet

  • Porturi: 48
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 48 x RJ45 Gigabit Ethernet PoE
    4 x SFP COMBO
    2 x 10/100/1000 SFP
  • PoE Cu PoE
  • Buffer (MB): 1.5 M
  • Montabile in rack: Da
1514lei

Switch Cisco SF220-24P 24-port Fast Ethernet

  • Porturi: 24
  • Standarde: IEEE 802.1ab
    IEEE 802.1D
    IEEE 802.1p
    IEEE 802.1Q
    IEEE 802.1s
    IEEE 802.1w
    IEEE 802.1x
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 24 x 10/100 Mbit/s
  • PoE Cu PoE
  • LED Indicators Da
  • Montabile in rack: Da
  • Securitate: SSH / suport SSL
    Lista de Control Acces (ACL)
1449lei

Switch Cisco SF200-24FP 24-port Fast Ethernet

  • Porturi: 24
  • Standarde: IEEE 802.1af
    IEEE 802.1D
    IEEE 802.1w
    IEEE 802.1x
    IEEE 802.3
    IEEE 802.3ab
    IEEE 802.3ad
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3z
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 24 x 10/100 Mbit/s
    2 x combo Gigabit SFP
  • PoE Cu PoE
  • LED Indicators Da
  • Montabile in rack: Da
  • Securitate: Filtrarea adresei MAC
    802.1x RADIUS,HTTPS
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>>
Deschidere colet
Poti opta pentru deschidrea coletului la livrare
Livrare rapida
Lucram cu cele mai rapide firme de curierat din tara
Retur garantat
Ai 14 zile timp sa te razgandesti
Da-ne un like si pe Facebook
facebook