switch uri ieftine

Angajam Specialist AdWords, Programator PHP, Gestionar depozit!Vezi detalii
x

Switch-uri

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>>
promo
-32%
54lei
79 lei

Switch ZTE ZXR10 1160-5T 5 porturi Gigabit

  • Porturi: 5
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: Porturi LAN: 5 x 10/100/1000Mbps RJ45
promo
-27%
219lei
299 lei

Switch Cisco 8-Port Gigabit SG110D-08

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.1p
    IEEE 802.3
    IEEE 802.3ab
    IEEE 802.3az
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3x
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: Porturi LAN: 8 x RJ-45
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators Da
promo
-29%
49lei
69 lei

Switch TP Link TL-SF1008D 8 Porturi Fast Ethernet

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, CSMA/CD, TCP/IP
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 8 x 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators Power, Link/Act (1, 2, 3, 4, 5, 6 ,7 ,8)
promo
-12%
439lei
499 lei

Switch TP Link TL-SG1016de 16 porturi Gigabit Montabil in Rack

  • Porturi: 16
  • Standarde: IEEE 802.3
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3ab
    IEEE 802.3x
    IEEE 802.1q
    IEEE 802.1p
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
    AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX
  • Montabile in rack: Da
promo
-36%
109lei
169 lei

Switch TP Link TL-SG1008D 8 Porturi Gigabit

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x CSMA/CD, TCP/IP
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 8 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators Power, 10/100M, 1000M 100M
-14%
51lei
59 lei

Switch TP Link TL-SF1005D 5 porturi Fast Ethernet

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, CSMA/CD, TCP/IP
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 5 x 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators Power, Link/Act (1, 2, 3, 4, 5)
-13%
165lei
189 lei

Switch TP Link TL-SG108E 8 porturi Gigabit

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
  • Management Cu Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 8 Porturi RJ45 10/100/1000Mbps, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX
  • Buffer (MB): 2Mb
  • Montabile in rack: Nu
promo
-29%
99lei
139 lei

Switch TP Link TL-SG105 5 porturi Gigabit

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3/802.3u/ 802.3ab/ 802.3x CSMA/CD
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 5-Port 10/100/1000Mbps
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators System Power
    Link, Speed and activity indicators per port built into each RJ-45 port
-9%
72lei
79 lei

Switch Tenda SG105 5 Port-uri Gigabit

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3/u/x/ab
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 5* 10/100/1000Mbps auto-negotiation RJ45 ports, auto MDI/MDIX
  • LED Indicators 1*power LED
-28%
325lei
449 lei

Switch ZyXEL GS-1100-16 16 porturi Gigabit

  • Porturi: 16
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 16 x 1000BASE-T
  • Buffer (MB): 256K
  • Montabile in rack: Nu
125lei

Switch Netgear 5-port Gigabit Unmanaged GS105GE

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3i 10BASE-T Ethernet
    IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet
    IEEE 802.3z 1000BASE-T Gigabit Ethernet
    IEEE 802.3x Full-duplex Flow Control
    IEEE 801.p
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: UTP Cat. 5
  • Buffer (MB): 128 Kb
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators Link
    Speed
    Activity
-9%
364lei
399 lei

Switch TP Link TL-SG1016 16 porturi Gigabit

  • Porturi: 16
  • Standarde: IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x CSMA/CD, TCP/IP
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 16 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
  • Montabile in rack: Da
  • LED Indicators Power, Link/Act
-750lei
649lei
1399 lei

Switch Allied Telesis 16 Port 101001000T Websmart at-gs95016

  • Porturi: 16
  • Standarde: IEEE 802.3 CSMA/CD
    IEEE 802.3u 100TX
    IEEE 802.3z 1000SX
    IEEE 802.3z/ab 1000T
    IEEE 802.3x Flow control
    IEEE 802.1p Prioritization (four queues)
    IEEE 802.1 Authentication
    IEEE 802.1d Bridging
    IEEE 802.3ad Link aggregation
  • Management Cu Management
  • PoE Fara PoE
  • Montabile in rack: Nu
-245lei
3509lei
3754 lei

Switch TP-Link T1600G-52PS 48-Porturi Gigabit Smart PoE+ cu 4 sloturi SFP individuale

  • Standarde: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x
  • Management Cu Management
  • PoE Cu PoE
  • Conectivitate: 4 Gigabit SFP Slots
  • Securitate: Dos Defend
699lei

Switch Allied Telesis AT-GS910/24-50 24 porturi Gigabit

  • Porturi: 24
  • Standarde: Ethernet IEEE 802.3z Full duplex
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): 128KB
  • LED Indicators Da
Vezi aici
Resigilate
Switch-uri
309lei

Switch Tp-Link Gigabit TL-SG108PE 8-Port Gigabit Easy Smart Switch cu 4-Port PoE

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
  • Management Cu Management
  • PoE Cu PoE
  • Conectivitate: 8x RJ-45
  • Buffer (MB): 1.5 MB
  • LED Indicators System/PWR, Link/Activity
240lei

Switch Cisco SF110D-16 16-port Fast Ethernet

  • Porturi: 16
  • Standarde: IEEE 802.1p
    IEEE 802.3
    IEEE 802.3az
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3x
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 16 x 10/100 Mbit/s
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators Da
promo
-28%
129lei
179 lei

Switch Cisco SF110D-08 8-port Fast Ethernet

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.1p
    IEEE 802.3
    IEEE 802.3az
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3x
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 8 x 10/100 Mbit/s
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators Da
111lei

Switch Cisco SF110D-05 5-port Fast Ethernet

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.1p
    IEEE 802.3
    IEEE 802.3az
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3x
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 5 x 10/100 Mbit/s
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators Da
132lei

Switch ZyXEL GS-108B V3 8 porturi Gigabit Silver

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.3
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3x
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: Porturi LAN: 8 x 10/100/100 Mbit/s
  • Buffer (MB): 128 KB
-21%
594lei
749 lei

Switch ZyXEL GS1900-24 24-port Gigabit Ethernet 2-port SFP

  • Porturi: 24
  • Management Cu Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 24 x RJ45 Gigabit Ethernet
    2 x SFP
  • Buffer (MB): 525 K
  • Montabile in rack: Da
-15%
76lei
89 lei

Switch D-Link GO-SW-5G 5-port Gigabit Ethernet

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3az - Energy Efficient Ethernet
    IEEE 802.3x - Flow Control
    IEEE 802.3 - 10BaseT
    IEEE 802.3ab - 1000BaseT
    IEEE 802.3u - 100BaseFX
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 48 x RJ45 Gigabit Ethernet(24 x PoE)
    2 x SFP
  • Buffer (MB): 128 KB
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators Link/Activity/Speed
    Power
83lei

Switch ZyXEL GS-105SV2-EU0101F 5-Port Gigabit

  • Porturi: 5
  • Standarde: 802.3
    802.3u
    802.3ab
    802.3x
    802.3az
    802.3 NWay Auto-negotiation
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 5 x RJ45
  • Buffer (MB): 128Kb
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators Power
    Link/Activity
36lei

Switch Netis 5-Port Fast Ethernet ST3105S

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX,
    IEEE 802.3x Flow Control
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 5 * 10/100M RJ45 port, Auto-Negotiation, Auto MDI/MDIX
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators PWR, 1-5
274lei

Switch D-Link GO-SW-16G 16 porturi Gb Ethernet

  • Porturi: 16
  • Standarde: IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet
    IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet
    IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet
    ANSI/IEEE 802.3 NWay auto-negotiation
    IEEE 802.3x Flow Control
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 16 porturi 10/100/1000 Gigabit ports
  • Buffer (MB): 2 Mbits RAM for data buffering
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators Power LED
    16 Link/Activity/Speed LEDs (one per port)
-14%
514lei
599 lei

Switch D-Link PoE 8-port DGS-1100-08P

  • Porturi: 8
  • Standarde: 802.3af
    IEEE802.3az
    RFC 768 UDP
    RFC 791 IP
    RFC 792 ICMP
    RFC 793 TCP
    RFC 826 ARP
    RFC 951 BootP Client
    RFC 1542 BootP/DHCP client
    RFC 1945 HTTP/1.0
    RFC 2647 802.1p
    RFC 2236, 4451 IGMP Snooping
  • Management Cu Management
  • PoE Cu PoE
  • Buffer (MB): 2 Mbits
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators Power (Per Device)
    Link/Activity (Per Port)
  • Securitate: Static MAC Address - up to 32 entries
    Broadcast/Multicast/Unknown Unicast Storm Control
471lei

Switch ZyXEL GS1900-24E 24-port GS1900-24E

  • Porturi: 24
  • Standarde:
    Auto MDI/MID-X
  • Management Cu Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 24 x 1000Base-T - RJ-45
  • Buffer (MB): 525KB
  • Rutare IP: IGMPv2, IGMP, IGMPv3
  • Montabile in rack: Da
  • Securitate:
    DoS prevention
-8%
154lei
167 lei

Switch D-Link DGS-1100-08 8-port Gigabit

  • Porturi: 8
  • Standarde:
    IEEE 802.3az
  • Management Cu Management
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): 2Mbits
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators
    Link/Activity/Speed (Per Port)
  • Securitate:
    Broadcast/Multicast/Unknown Unicast Storm Control
119lei

Switch Tenda TEF1105P-4-63W PoE 5-Port Fast Ethernet

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
  • Management Fara Management
  • PoE Cu PoE
  • Conectivitate: 5*10/100Mbps auto-negotiation ports, port1 to port4 support IEEE802.3 at/af PoE standard
  • LED Indicators 5*Link/Act , 4*PoE Status, 1*Power´╝î1* 100Mbps
634lei

Switch Cisco SG110-16 16-port Gigabit Ethernet

  • Porturi: 16
  • Standarde: EEE 802.3 - 10BaseT
    IEEE 802.3u - 100BaseTX
    IEEE 802.3ab - 1000BaseT
    IEEE 802.3z - 1000BaseSX/LX
    IEEE 802.3x - Flow Control
    IEEE 802.1p - Priority
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 16 x RJ-45 10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T
  • Montabile in rack: Da
  • LED Indicators System power
    Link/Act
    Diagnosticare
    Gigabit
promo
-28%
129lei
179 lei

Switch TP Link TL-SG108 8 porturi Gigabit

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.3/802.3u/ 802.3ab/ 802.3x
    CSMA/CD
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 8 x 10/100/1000Mbps Ports
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators System Power
    Link, Speed and activity indicators per port built into each RJ-45 port
-25%
126lei
169 lei

Switch D-Link DGS-108 8 porturi Gigabit

  • Porturi: 8
  • Standarde:
    IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE)
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): RAM Buffer 128 KB
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators
    Per device: Power
-8%
458lei
499 lei

Switch TP Link TL-SG3210 8 porturi Gigabit 2 porturi SFP

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE802.1Q
    802.3ad
    802.1p
    802.3x
  • Management Cu Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
    100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
    1000BASE-X: MMF, SMF
  • Buffer (MB): 512KB
  • Montabile in rack: Nu
  • Securitate: IP-MAC-Port-VID Binding
    IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
    DoS Defence
    Dynamic ARP inspection (DAI)
    SSH v1/v2
    SSL v2/v3/TLSv1
    Port Security
    Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
-8%
684lei
744 lei

Switch TP Link TL-SG3216 16 porturi Gigabit 2 porturi SFP

  • Porturi: 16
  • Standarde: IEEE 802.3i
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3ab
    IEEE802.3z
    IEEE 802.3ad
    IEEE 802.3x
    IEEE 802.1d
    IEEE 802.1s
    IEEE 802.1w
    IEEE 802.1q
    IEEE 802.1x
    IEEE 802.1p
  • Management Cu Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
    100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
    100BASE-FX:MMF,SMF
    1000BASE-X: MMF, SMF
  • Buffer (MB): 512KB
  • Montabile in rack: Nu
  • Securitate: IP-MAC-Port-VID Binding
    IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
    DoS Defence
    Dynamic ARP inspection (DAI)
    SSH v1/v2
    SSL v2/v3/TLSv1
    Port Security
    Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
286lei

Switch D-Link 24-Port Fast Ethernet DES-1100-24

  • Porturi: 24
  • Standarde: 802.3x
    802.1q
    802.1p
  • Management Cu Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 24 10/100BASE-TX
  • Buffer (MB): 1.75 Mbits
  • Montabile in rack: Da
  • Securitate: Static MAC (128 entries)
    Broadcast/Multicast/Unknown Unicast Storm Control
1284lei

Switch Cisco PoE Smart SLM224PT-EU

  • Porturi: 24
  • Standarde: IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3z,IEEE 802.3x,IEEE 802.1D,IEEE 802.1w,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ad
  • Management Cu Management
  • PoE Cu PoE
  • Conectivitate: 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T,1000BASE-TX
  • Buffer (MB): 4 MB
    Internal memory: 128 MB
    Flash memory: 16 MB
  • Montabile in rack: Da
  • LED Indicators SYS, LINK/ACT, SPD
    Connectivity LEDs:
  • Securitate: Authentication method: MD5
    Security algorithms supported: 802.1x RADIUS,HTTPS
    Static port security
    MAC address filtering
353lei

Switch Netgear PROSAFE 8-PORT GIGABIT SMART GS108T-200GES

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.3i 10BASE-T
    IEEE 802.3u 100BASE-TX
    IEEE 802.3ab 1000BASE-T
    IEEE 802.3x full-duplex flow control
  • Management Cu Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 8x10/100/1000 Mbps auto sensing Gigabit Ethernet
  • Buffer (MB): 128 KB embedded memory per unit
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators Per port: Link/activity, speed
    Per device: Power
  • Securitate: CE mark, commercial
    cUL IEC 950/EN 60950
    CB
351lei

Switch D-Link 8-Port Gigabit DGS-1008P

  • Porturi: 8
  • Management Fara Management
  • PoE Cu PoE
  • Conectivitate: 8 x RJ-45 10/100/1000Mbps
  • Buffer (MB): 192 KBytes per device
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators Per port: Link/Activity/Speed/PoE Status
    Per device: Power/PoE Max
-11%
649lei
729 lei

Switch D-Link DGS-1210-10P

  • Porturi: 8
  • Management Cu Management
  • PoE Cu PoE
  • Conectivitate: 8 x PoE 10/100/1000 Mbps
    2 x combo 10/100/1000BASE-T/SFP
  • Buffer (MB): 512KB per device
  • Montabile in rack: Da
  • LED Indicators Power (per device)
    Fan Error (per device, optional)
    Link/Activity/Speed (per 10/100/1000Mbps port, per SFP port)
-30%
125lei
179 lei

Switch Linksys SE2500 5 ports Gigabit

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3x, 802.3ab
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 5 x 10/100/1000
  • Montabile in rack: Nu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>>
Deschidere colet
Poti opta pentru deschidrea coletului la livrare
Livrare rapida
Lucram cu cele mai rapide firme de curierat din tara
Retur garantat
Ai 14 zile timp sa te razgandesti
Da-ne un like si pe Facebook
facebook