transceivere ieftine

Sambata, 20 ianuarie showroom-ul este inchisVezi detalii
x

Transceivere

314lei

Transceiver Dell Networking SFP 1000BASE-SX

  • Porturi: 1000Base-SX Gigabit Ethernet
Vandut de AZERTY.RO
Vandut de AZERTY.RO
2149lei

Transceiver Cisco 1000BASE-LXLH SFP

  • Porturi: 2 x LC LH/LX SFP
Vandut de AZERTY.RO
1134lei

Transceiver Cisco 1000BASE-SX SFP

  • Porturi: 2 x LC SX SFP
Vandut de AZERTY.RO
Vandut de AZERTY.RO
Vandut de AZERTY.RO
Vandut de AZERTY.RO
Vandut de AZERTY.RO
Vandut de AZERTY.RO
Vandut de AZERTY.RO
Vandut de AZERTY.RO
Vandut de AZERTY.RO
Vandut de AZERTY.RO
Vandut de AZERTY.RO
Vandut de AZERTY.RO
Vandut de AZERTY.RO
1344lei

Transceiver Cisco 1000Base-T SFP

  • Porturi: 1 x 10/100/1000Base-T Ethernet SFP
Vandut de AZERTY.RO
58lei

Transceiver Trendnet Mini-GBIC TEG-MGBS10

  • Porturi: 2 x LC single mode
    1 x Ethernet 1000Base-LX
Vandut de AZERTY.RO
-74%
52lei
199 lei

Transceiver Trendnet Mini-GBIC TEG-MGBSX

  • Porturi: 1 x 1000Base-SX
Vandut de AZERTY.RO
Vandut de AZERTY.RO
1164lei

Transceiver D-Link 1 port Mini-GBIC SFP - 100 BaseLX 2km

  • Porturi: 1 port Mini-GBIC SFP - 100 BaseLX
Vandut de AZERTY.RO
Vandut de AZERTY.RO
3049lei

Transceiver HP X120 1G SFP LC LX JD119B

  • Porturi: 1 SFP 1000Base-LX port(IEEE 802.3z Type 1000Base-LX)
Vandut de AZERTY.RO
["397679-0","222643-0","219344-0","219332-0","420624-0","420621-0","408976-0","408973-0","408965-0","408956-0","132971-0","99314-0","99313-0","98360-0","78910-0","222513-0","222480-0","219311-0","187861-0","187858-0","408969-0","95742-0","90286-0","90258-0","82351-0","78856-0","77954-0","76534-0"]
Deschidere colet
Poti opta pentru deschidrea coletului la livrare
Livrare rapida
Lucram cu cele mai rapide firme de curierat din tara
Retur garantat
14 zile, pentru comenzile la distanta
Visa Verified
Visa Verified
Mastercard Secured
Mastercard Secured